Ndeshja Itali-Austri/ Batha bën parashikimin: Ja kush do të fitojë

I ftuar në emisionin “Euro 2020" në RTV Ora”, Idriz Batha ka bërë parashikimin për ndeshjen mes Italisë dhe Austrisë.

Ai është shprehur se do dalë tre me zero për Italinë.

“Do të dalë tre me zero për Italinë”  

EMISIONET