Myrto Uzuni me trajner të ri, ja kush do të drejtojë pankinën e Granadas

Myrto Uzuni me trajner të ri, ja kush do të drejtojë

Aleksandër Medina do të jetë trajneri i ri i Granadas.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi spanjoll përmes një deklaratë për mediat.

Ai zëvendëson Pako Lopezin i cili u shkarkua për shkak të rezultateve të dobëta.

Tashmë sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Myrto Uzuni ka një trajner të ri dhe do të shpresojë të mos ndryshojë pozicioni dhe minutat e tij në skuadër.

 

EMISIONET