Miss Premier League? Çmimi i parë shkon për skuadrën e Leeds (FOTOT)

Miss Premier League? Çmimi i parë shkon për skuadrën e

Quhet Fiorella Arbenz dhe mund të konsiderohet pa frike miss Premier Leeague. Bëhet fjalë për të fejuarën e mbrojtësit të Leeds, Jack Harrison e cila ka tërhequr vëmendjen e tabloideve ishullorë.

25-vjeçarja bashkëmoshatare me lojtarin anglez, është shumë aktive në rrjetet sociale ndërsa prej pak muajsh po bën zhurmë edhe në mediat gossip për shkak të pinjave perfekte.

Miss Premier League? Çmimi i parë shkon për skuadrën e

Ka lindur në Costa Rica dhe aktualisht po jeton në qytetin anglez ku nuk humbet asnjë ndeshje të të fejuarit në “Elland Road”.

Miss Premier League? Çmimi i parë shkon për skuadrën e

Miss Premier League? Çmimi i parë shkon për skuadrën e

Miss Premier League? Çmimi i parë shkon për skuadrën e

EMISIONET