"Më jep një çimçakiz". Ancelotti bën gjestin e papritur

"Më jep një çimçakiz". Ancelotti bën

Trajner kampion, karizmatik dhe një njeri fantastik. Jo më kot në Madrid janë dashuruar me të.

Një ditë i shkoi në shtëpi për vizitë mbrojtësit Rudiger ndërsa herë të tjera ka festuar si një adoleshent mes tyre.

Trajneri italian është shumë popullor në Spanjë, aq sa edhe tifozët e thjështë mund të komunikojnë ballë për ballë me të. Shikoni pak se si reagon trajneri kampion Europe kur një tifoz i kërkon çimçakiz.

EMISIONET