Mbrojtësi më i mirë në botë? Theo: Punoj shumë dhe nuk ndihem inferior ndaj askujt

Mbrojtësi më i mirë në botë? Theo: Punoj shumë dhe

Mbrojtësi i Milanit, Theo Hernandez ka folur së fundmi për formën e tij dhe si ndjehet në pozicionin që mban në fushën e blertë.

Francezi theksoi se punon shumë që të jetë në top formë, ndërsa pyetjes nëse sheh ndonjë mbrojtës më të mirë se veten e tij, iu përgjigj duket thënë se nuk ndjehet inferior ndaj askujt.

“Unë nuk mendoj se më takon mua të jap një vendim për këtë.

Diçka që mund të them është se punoj ditë pas dite për të vazhduar të përmirësohem dhe në fushë nuk ndihem inferior ndaj askujt”-deklaroi Theo.

EMISIONET