Kapiteni i Ganës feston me shokët në pankinë, por Joao Felix i prish humorin (VIDEO)

Kapiteni i Ganës feston me shokët në pankinë, por Joao Felix

I prishin festën në momentin më të lumtur. Pasi shënoi golin e barazimit dhe u zëvendësua në minutën e 73, kapiteni i Ganës, Andre Ayew po festinte me shokët në pankinë por sapo kthen kohë, çfarë shikon?

Joao Felix që ndali topin në rrjetë për avantazhin e Portugalisë. Shikoni videon për ta besuar;

EMISIONET