Kallaku ndryshon ngjyra por jo qytet. Mesfushori bashkohet me kampionët

Kallaku ndryshon ngjyra por jo qytet. Mesfushori bashkohet me kampionët

Sherif Kallaku vishet bardheblu. Mesfushori durrsak që regjistroi 13 ndeshje dhe 1 gol me fanellën e Partizanit, nënshkruan me kampionët ku ze vendin e Ennur Totre. 

Kallaku largohet si lojtar i lirë nga Lokomotiva e Zagrebit dhe kartoni i tij nuk i kushton asnjë qindarkë Tiranës që kompletohet me një lojtar të rëndësishëm në prag të startit të sezonit. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

 

EMISIONET