Jahti luksoz me qira të çmendur ku po kalon pushimet Tyson Fury

Jahti luksoz me qira të çmendur ku po kalon pushimet Tyson Fury

Njëzet mijë euro nata, kaq është vlera që paguan Tyson Fury për një natë në një nga jahtet më luksozë të planetit.

Boksieri i peshave supër të rënda, rekordmen pa asnjë humbje dhe i freskët pas një suksesi tjetër me Dyllian Whyte, i ka dhuruar vetes dhe familjes një palë pushime super luksoze.

KETU LAJMET MINUTE PAS MINUTE

Jahti luksoz me qira të çmendur ku po kalon pushimet Tyson Fury

Pasi kaloi disa ditë në Paris, ai u zhvendos bashkë me familjen në rivierën franceze dhe sipas fotove që ka hedhur vetë në rrjetet sociale, ai shfaqet në një jaht luksoz që sipas tabloideve britanikë ka kushtuar diçka më shumë se 20 mijë euro nata.

Jahti luksoz me qira të çmendur ku po kalon pushimet Tyson Fury

Jahti luksoz me qira të çmendur ku po kalon pushimet Tyson Fury

Pas ndeshjes së fundit të zhvilluar në “Wembley” ai njoftoi tërheqjen nga boksi profesionist dhe premtoi se do të kalonte më shumë kohë me bashkëshorten dhe fëmijët. Premtim i mbajtur nga “Gipsy Kings”.

Jahti luksoz me qira të çmendur ku po kalon pushimet Tyson Fury

EMISIONET