Ja kush është femra që ka çmendur “demin” e Interit (FOTO)

Ja kush është femra që ka çmendur “demin” e

Quhet Agustina Gondolfo dhe është një nga femrat me seksi të finales së Stambollit. Bëhet fjalë për bashkëshorten e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez.

Të dy duket se shkojnë në pefeksion, ndërsa vetëm pak ditë më parë vendosën kurorë në Como. Modelja dhe influencerja argjentinasi fiton garën në finale me shumë prej bukurosheve të ndeshjes City-Inter edhe pse konkurrenca mbetet e lartë.

Agustina ndiqet nga 1.5 milionë njerëz në rrjetin social, Instagram. 26-vjeçaren e ka prezantuar me sulmuesin e Interit ish-bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara.

Ja kush është femra që ka çmendur “demin” e

Ja kush është femra që ka çmendur “demin” e

EMISIONET