Inter me "sy e veshë" nga mbrojtësi i Barcelonës

Inter me "sy e veshë" nga mbrojtësi i Barcelonës

Interi po monitoron nga afër situatën e Andreas Christensen, mbrojtësit të Barcelonës që rrezikon federimin dhe mund të largohet me parametra zero nga katalanasit.

Danezi u largua nga Chelsea nënshkroi me spanjollët që nuk arrijnë të gjejnë një zgjidhje për ta regjistruar për shkak të normave të fair play financiar. 

Interi për momentin thjesht po vëzhgon situatën nga afër pasi shtatlarti do të ishte emri ideal për të zenë vendin e De Vrij, kontrata e të cilit skadon më 2023. 

EMISIONET