I papërmbajtshëm Nedim Bajrami. Shënon edhe ndaj Romës (Video)

I papërmbajtshëm Nedim Bajrami. Shënon edhe ndaj Romës

Gjashtë gola në 21 ndeshje, 4 asiste të dhuruara. Pa llogaritur edhe 3 në Kupë. Janë shifra të jashtëzakonshme këto për Nedim Bajramin i cili nuk po lë ndeshje pa shënuar në Serinë A.

Fantazisti kuqezi po rikthehet në yllin e frikshem që bëri për vete shumë ekipe dhe sot jo më kot e duan ekipe të rëndësishme në merkato.

Sot Bajrami me një predhë nga jashtë zone shënoi një tjetër gol, kësaj radhe ndaj Romës teksa pak ditë më parë i shënoi edhe Interit.

Shihni golin më poshtë./Ora News/.

EMISIONET