Gol 100 milionësh. Shikoni çfarë "perle" nga Kalidou Koulibaly

Gol 100 milionësh. Shikoni çfarë "perle" nga Kalidou

Chelsea pret Tottenham në shtëpi për derbin e Londrës që në javën e dytë dhe skuadra e Tuchel kalon menjëherë në avantazh me blerjen më të re, Kalidou Koulibaly. 

Asist nga 60 milionëshi Cucurella dhe finalizim "kornize" nga mbrojtësi që u ble për 40 milionë. Shikojeni;

EMISIONET