Gjermania mundi thellë Skocinë në ndeshjen hapëse të Europianit, ja kush u shpall lojtari i ndeshjes

Gjermania mundi thellë Skocinë në ndeshjen hapëse të

Gjermania arriti të mposht Skocinë me shifrat 5-1 duke hapur në mënyrën më të mirë Kampionatin Europian të këtij viti dhe duke na dhuruar spektakël me një “festival” golash.

Në fakt i gjithë ekipi gjerman ishte pothuajse perfekt në takimin e mbrëmjes së stome, po njëri ishte më shumë nga të gjithë.

Bëhet fjalë për Xhamal Musialën, autorin e golit të dytë, i cili shpërblehet me çmimin e lojtarit më i mirë i takimit.

Gjermania mundi thellë Skocinë në ndeshjen hapëse të

EMISIONET