Georgina Rodriguez e “mbytur” në luks. Veshje me vlerë sa 10 shtëpi në Manchester

Georgina Rodriguez e “mbytur” në luks. Veshje me vlerë sa

Kriza e Cristiano Ronaldos në fushën e blertë nuk reflektohet në humorin dhe sjelljen e së fejuarës së tij, Georgina Rodriguez. Nëna e dy fëmijëve me sulmuesin e Manchester United nuk kursehet kur bëhet fjalë për luks. Në të shkuarën, bukuroshja portugeze ka qenë shitëse dyqani rrobash dhe sigurisht që ua di vlerën veshtjeve.

Ajo është fotografuar në Manchester përpara shtëpisë ku jeton me familjen me një veshje që në total kushton deri në 2.2 milionë euro. Çmenduri ta mendosh se çfarë mund të bësh me një shumë të tillë. Në Manchester psh. mund të blesh 10 shtëpi luksoze ku mund të jetosh në hapësira të bollshme në qëndër të qytetit.

Georgina Rodriguez e “mbytur” në luks. Veshje me vlerë sa

Fustan blu i Stella McCartney me vlerë 1900 euro
Taka LeSilla me vlerë 765 euro
Çanta Hermes 94 mijë euro
Dy unazat 1.5 milionë euro
Ora Rolex 550 mijë euro


 

EMISIONET