Georgina e CR7 po fiton formën optimale. Fotot në palestër nuk lenë vend për interpretime

Georgina e CR7 po fiton formën optimale. Fotot në palestër nuk

Foto që padyshim tërheqin vëmendjen dhe është piëkrisht qëllimi i Georgina Rodriguez ta bëjë një gjë të tillë. E fejuara e Cristiano Ronaldos rrallëherë zhvishet deri në këto përmasa por këtë herë e ka bërë.

Në rrjetet sociale ajo publikon disa momente nga seanca stërvitore në palestrën personale ku vijon punën për të rifituar tërësisht formën fizike pas lindjes së fëmijës pak muaj më parë.

E fiksuar pas luksit dhe veshtjeve të shtrenjta, ajo reklamon edhe çantën Christian Dior. Foto që kanë tërhequr vëmendjen e mijëra fansave që vlerësojnë punën e bërë nga Georgina gjatë muajve të fundit me palestrën dhe një dietë speciale për t’u rikthyer në formën optimale pasi në familjen Ronaldo, mungesa e kujdesit për përmasat trupore është e pafalshme.

Georgina e CR7 po fiton formën optimale. Fotot në palestër nuk

Georgina e CR7 po fiton formën optimale. Fotot në palestër nuk

EMISIONET