Futbolli në zi, ndërron jetë në moshën 63-vjeçare legjenda e Gjermanisë

Futbolli në zi, ndërron jetë në moshën

Legjenda e Gjermanisë, Andreas Brehme, ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare.

Ish-ylli i Bayern Munchen, Interit dhe kombëtares së Gjermanisë, ka ndërruar jetë në orët e para të së hënës pas një arresti kardiak, njofton Bild.

EMISIONET