FOTOT/ Bën tifo për Juventusin, por “i çmend” tifozët e tjerë të “Zonjës së Vjetër” me format e saj

FOTOT/ Bën tifo për Juventusin, por “i çmend”

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së. 

Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

Bukuroshja katalanase është tepër aktive në “Instagram”, ndërsa shfaqet në foto dhe video tepër provokuese.

EMISIONET