FOTO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigand në “Air Albania”, nis ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe

FOTO/ Koreografi e jashtëzakonshme, shpaloset flamuri gjigand në

Është shpalosur flamuri gjigand i Shqipërisë në prag të ndeshjes me Ishujt Faroe.

Kuqezinjtë kanë bërë një koreografi fantastike dhe pamjet janë të jashtëzakonshme.

Teksa ka nisur edhe ndeshja Shqiperi-Ishujt Faroe. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

EMISIONET