FOTO/ Emocionuese, lojtarët e Kombëtares kthehen të gjithë nga flamuri gjigand gjatë himnit

FOTO/ Emocionuese, lojtarët e Kombëtares kthehen të gjithë

Tifozat kuq e zi ka ndezur atmosferën në stadiumin “Air Albania”, ku po luhet edhe ndeshja Shqipëri-Ishujt Faroe.

Tifozët kanë shpalosur një flamur gjigand në stadium dhe në momentin e himneve, lojtarër e Kombëtares janë kthyer nga flamuri dhe kanë kënduar himnin. 

Kombëtarja jonë pret në “Air Albania”, Ishujt Faroe, në përballjen e fundit të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Evropian të futbollit, Euro 2024, përballje, e cila luhet thjeshtë për formalitet dhe për të festuar kualifikimin për herë të dytë, në fazën finale të këtij kompeticioni.

EMISIONET