Flamuri i Kosovës në finalen e Superkupës së Europës (Foto)

Flamuri i Kosovës në finalen e Superkupës së Europës

Flamuri i Kosovës nuk mungon në stadiumin e Helsinkit ku u zhvillua finalja e Superkupës së Europës mes Real Madrid dhe Eintracht Frankfurt. 

Mes rreth 17 mijë tifozëve në stadiumin finlandez ka pasur të pranishëm edhe shumë shëiptarë që jetojnë dhe punojnë në vendin nordik.

Flamuri i Kosovës në finalen e Superkupës së Europës

EMISIONET