Euro 2024/ Holandë-Austri, publikohen formacionet zyrtare

Euro 2024/ Holandë-Austri, publikohen formacionet zyrtare

Holanda dhe Austria zhvillojnë ndeshjet e tyre të fundit në kuadër të fazës së grupeve në Euro 2024, përkatësisht Grupin D.

Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të luhet në stadiumin “Olympiastadion” në Berlin.

Të dyja kombëtaret duhet të fitojnë patjetër, por që Holanda është në pozicion më të favorshëm, pasi ka katër pikë, një më shumë se austriakët.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të të dy ekipeve.

Euro 2024/ Holandë-Austri, publikohen formacionet zyrtare

 

EMISIONET