Patushi tregon skuadrat me fatin më të keq të momentit: Belgjika kockë e fortë

I ftuar në 'Euro 2020" në RTV Ora, Saimir Patushi ka treguar skuadrat që do e kenë fatin më të keq në kampionatin evropian.  Ndërkohë është shprehur se Belgjika është kockë e fortë.

"Anglia ka fatin më të keq për momentin, ishte një finale e përkohshme. Gjermania nuk do të besoj që do ta ketë me vetë paraqitjet që ka bërë Anglia. Edhe Portugalia besoj se do e ketë fatin e keq. Belgjika është një kockë e fortë. Franca dhe Italia janë skuadrat që kanë luksin të jenë në 8-she."

EMISIONET