Endri Çekiçi gjen “shpirtin binjak”. Bukuroshja e ekranit dhe sulmuesi kapen “mat”

Endri Çekiçi gjen “shpirtin binjak”. Bukuroshja e

Lidhjet mes njerëzve të famshëm të botës së futbollit dhe femrave të ekranit, tashmë janë një rutinë në botën perëndimore dhe këtë trend po e ndjekin edhe lojtarët e Kombëtares. I fundit në radhë është Endri Çekiçi, i cili duket se ka nisur një histori rozë me Megi Pojanin.

Bukuroshja dhe sulmuesi me origjinë nga Pogradeci kanë udhëtuar drejt ishujve Sychelles sëbashku edhe pse nuk ka ende asnjë foto apo konfirmim zyrtar nga të dy. Të dy kanë postuar nga një foto në të njëjtin restorant dhe tavolinë ku kanë takuar dhe këto janë prova të mjaftueshme për të ndërtuar një histori rozë.

Endri Çekiçi gjen “shpirtin binjak”. Bukuroshja e

Sulmuesi i Konyaspor nuk shënoi gol në tre ndeshjet e muajit qershor me fanellën kuqezi, por një të tillë duket se e ka realizuar shumë larg, në transfertën afrikane.

Endri Çekiçi gjen “shpirtin binjak”. Bukuroshja e

Endri Çekiçi gjen “shpirtin binjak”. Bukuroshja e

Endri Çekiçi gjen “shpirtin binjak”. Bukuroshja e

EMISIONET