Messi drejt ndarjes nga bashkëshortja, 'pleshti' tradhëtoi gruan me gazetaren sportive?

Messi drejt ndarjes nga bashkëshortja, 'pleshti' tradhëtoi

Mediet spanjolle kanë shkruar se Lionel Messi e ka tradhtuar bashkëshorten e tij me gazetaren Sofija Martinez, e cila ndjek nga afër Kombëtaren Argjentinase.

Zërat për një tradhti të mundshme filluan pas ceremonisë së ndarjes së "Topit të Artë", më pak se një muaj më parë.

Gazetat spanjolle "Telecinco" dhe "ABC en 20 minutos" kanë bërë publik këtë lajm dhe pretendojnë se Messi është në prag të divorcit pas 15 vjetësh martesë.

EMISIONET