Djali i Cristiano Ronaldos në gjurmë të atit, feston titullin e parë te Al Nassr…

Djali i Cristiano Ronaldos në gjurmë të atit, feston titullin e

Cristiano Ronaldo Júnior, djali i yllit portugez Cristiano Ronaldo, u shpall kampion kombëtar me Al Nassr-in, ka bërë të ditur klubi saudit në rrjetet sociale.

Djali i portugezit është në qendër të vëmendjes edhe në Arabinë Saudite.

Cristiano Ronaldo Júnior ka ndjekur të atin, pasi ka luajtur edhe për Juventus dhe Manchester United.

EMISIONET