Dhunë përpara finales. Shikoni çfarë po ndodh në rrugët e Sevilla-s

Dhunë përpara finales. Shikoni çfarë po ndodh në

Përplasje të dhunshme në Sevilla mes tifozëve të Eintracht Frankfurt dhe Rangers FC përpara finales së Europa League që do të luhet sonte në "Sanchez Pizjuan". Shikoni videon;

 

EMISIONET