Dhunë edhe në takimin e 19-vjeçarëve. Shikoni se çfarë ndodh në ndeshjen Labëria-Erzeni

Dhunë edhe në takimin e 19-vjeçarëve. Shikoni se

Nuk njeh moshë as kategori dhuna në futbollin shqiptar. Do të duhej të ishte një ndeshje feste por siç ndodh rëndom në përballje të tilla ne vendin tonë, ka shënuar sërish gol...dhuna.

Në sfidën play-off të 19-vjeçarëve, Labëria-Erzeni e vlefshme pët t'u ngjitur në Superiore, fillimisht e dhanë lojtarët shembullin e tyre dhe më pas tifozët që pushtuan fushën dhe u përleshën me zyrtarët, lojtarët dhe njëri-tjetrin. 

Shikoni së si i nxisin ata lojtarët të kacafyten mes tyre në një moment tensioni në nxeshjen që duhej të ishte kulmi festiv i një sezoni të lodhshëm.

 

 

EMISIONET