Defoe “gjahtar”, ish sulmuesi i Anglisë kërkoi seks me infermieren pak ditë pas martesës

Defoe “gjahtar”, ish sulmuesi i Anglisë kërkoi seks me

Ish-sulmuesi i Anglisë, Jermain Defoe është bërë shenjëstër e një skandali që sipas të gjitha gjasave do të lejë pasoja të rënda në jetën e tij private. Tabloidi “The Sun” zbulon mesazhet e sulmuesit dërguar një infermiereje ku i kërkon të kryejnë marrëdhënie seksuale në bagazhin e makinës, vetëm pak ditë pas martesës së tij me Donna Tierney.

Ngjarja ka ndodhur në muajin korrik kur ish-i i Tottenham i kërkoi 40 vjeçares favore seksuale edhe pse pak javë më parë ai kishte vendosur kurorë dhe i kishte premtuar besnikëri bashkëshortes në një dasëm luksoze që kushtoi rreth 250 mijë euro.

Defoe “gjahtar”, ish sulmuesi i Anglisë kërkoi seks me

Femra misterioze, emri i të cilës nuk bëhet i ditur thekson se e ka njohur Defoe rreth një vit më parë në një pub por i humbi kontaktet për shumë muaj dhe ishte ish-sulmuesi ai që e kontaktoi në Instagram por gjithsesi ajo thekson se nuk e prnoi ofertën e Defoe pasi mësoi se ai ishte martuar.

Defoe “gjahtar”, ish sulmuesi i Anglisë kërkoi seks me

Defoe dhe bashkëshortja aktuale u njohën në vitin 2021 në Glasgoë kur ajo i kërkoi një autograf. Ai numëron 20 gola në 50 ndeshje me Anglinë dhe prej pak muajsh është tërhequr nga futbolli.

 

Defoe “gjahtar”, ish sulmuesi i Anglisë kërkoi seks me

 

Defoe “gjahtar”, ish sulmuesi i Anglisë kërkoi seks me

EMISIONET