Chelsea, legjenda blu fshihet mes tifozëve por e zbulojnë dhe shikoni çfarë i bëjnë

Chelsea, legjenda blu fshihet mes tifozëve por e zbulojnë dhe shikoni

Ish-kapiteni dhe një nga lojtarët ikonë të Chelseat, John Terry bëri një veprim të papritur.

Si një tifoz i thjeshtë, ai u përpoq të hynte në stadiumin e Liverpool "Anfield Road" por pasi u zbulua nga mbështetësit e klubit londinez, nuk arriti të ruante statusin e njeriut anonim.

Shikoni çfarë i bëjnë ata kur e njohin...

EMISIONET