Bicaj: Ka ndryshim mes Sylvinhos dhe De Biasit, ky kualifikim ka qenë spektakolar

Ish futbollsiti Ditmar Bicaj ishte i ftuar në Ora News foli për kualifikimin e Kombëtares në EURO 2024 dhe për ndeshjen ndaj Ishujve Faroe. Bicaj u shpreh se ka një ndryshim mes Sylvinhos dhe De Biasit dhe se ky kualifikim ka qenë spektakolar.

‘’Ka një ndryshim me Sylvinhon, me gjithë respektin që kam për De Biasin. Ky kualifikim ka qënë spektakolar. Ka pasur shumë jehonë në mediat ndërkombëtare. Ka pasur jehonë deri në Brazil, deri në Argjentinë.

Pavarësisht skepticizmit, pasi dashje pa dashje karriera e tyre nuk ishte shumë e madhe por me punë arriti ëndrrën’’, tha ndër të tjera Bicaj.

EMISIONET