Bashkëshortja e Gundogan: Në Manchester restorantet janë të tmerrshme

Bashkëshortja e Gundogan: Në Manchester restorantet janë të

Të jetosh në Manchester është një torturë e vërtetë. E ka thënë këtë disa javë më parë bashkëshortja e Di Marias dhe e thekson ajo e Ilkay Gundogan, mesfushori aktual i Manchester City. 27-vjeçarja Sara Arfaoui deklaron se asnjë restorant në qytet nuk gatuan në mënyrën e duhur dhe me ushqime të shëndetshme dhe kjo është një torturë e vërtetë. “Gatuajnë të gjithë ushqim të ngrirë”, thekson bukuroshja në një postim në Instagram.

Bashkëshortja e Gundogan: Në Manchester restorantet janë të

“Ndoshta në Londër mund të gatuajnë më mirë por në Manchester nuk ka asgjë.“Është e pamundur të gjesh një restorant të mirë italian apo një restorant sushi, të gjithë janë të fokusuar të bëjnë para me pijet por jo me ushqimin”.

Modelja italiane është martuar me lojtarin gjerman me origjinë turke gjatë kësaj vere duke celebruar dashurinë disavjeçare dhe sipas të gjitha gjasave, ajo do të jetë e detyruar të përshtatet me këtë stil jetese pasi nuk ka asnjë gjasë që Gundogan të largohet nga Manchester City.

Bashkëshortja e Gundogan: Në Manchester restorantet janë të

Bashkëshortja e Gundogan: Në Manchester restorantet janë të

EMISIONET