VIDEO/ Barazim spektakolar mes Kamerunit dhe Serbisë

VIDEO/ Barazim spektakolar mes Kamerunit dhe Serbisë

Gjashtë gola në një ndeshje rokamboleske mes Kamerunit dhe Serbisë që u mbyll në barazim 3-3. Takimi i grupi G nisi menjëherë me një gol të afrikanëve por Serbia reagoi me dy realizime ku Milinkovic Savic kaloi në avantazh ballkanasit.

Gjithsesi, gjatë pjesës së dytë, Kameruni shtoi ritmin dhe brenda pak minutave barazoi me Aboubakar dhe Chubo-Moting. Nuk ndryshoi asgjë deri ne fund me të dyja skuadrat që marrin pikët e para në këtë botëror.

EMISIONET