Barazim me shumë gola në kohë krize për Juventusin

Barazim me shumë gola në kohë krize për Juventusin

Juventus dhe Atalanta ndajnë pikët në një barazim rokambolesk pa fitues por me shumë gola. Juventusi është "gjallë" pavarësisht 15 pikëve penalizim që mendohej se mund ta demotivonin skuadrën e Allegrit.

Shikoni golat e ndeshjes pas së cilës Juve mund të ringrihet ndërsa Atalanta mbetet në garën për zonën Champions. 

EMISIONET