Ballsh, tifozët vendas rrëzojnë në fushë lojtarin e Vllaznisë (VIDEO)

Ballsh, tifozët vendas rrëzojnë në fushë lojtarin e

Rikthehen episodet e shëmtuara në stadiumet shqiptare. Gjatë ndeshjes Bylis-Vllaznia, e luajtur në stadiumin “Adush Muça”, lojtari i Vllaznisë, Smajli është goditur me një mjet të fortë që erdhi nga shkallët.

Ky është momenti kur lojtarët vendas vrapuan drejt kolegut të dëmtuar duke i ardhur në ndihmë dhe duke u kërkuar tifozëve të qetësohen. Shikoni momentin;

EMISIONET