Atmosfera në tribunën VIP në ‘Air Albania’, Balla filmon legjendat e futbollit Totti dhe Figo duke bërë foto

Kreu i Partisë Socialiste Taulant Balla po ndjek në stadiumin ‘Air Albania’ ndeshjen mes Romës dhe Feyenoord.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale ku tregon se si është atmosfera në tribunën vip.

Në një moment ai filmon Francesco Totti, legjendën e Romës dhe Italisë duke bërë foto me legjendën e Portugalisë, Luís Figo.

Atmosfera në tribunën VIP në ‘Air Albania’, Balla

Atmosfera në tribunën VIP në ‘Air Albania’, Balla

EMISIONET