Reperi Arkimend Lushaj së fundmi ka publikuar një video teksa shihet duke bërë drift me makinë në terminalin e Jugut në Tiranë.

Nëpërmjet “Instastoryt” të reperit shohim momentet e adrenalinës brenda makinës, teksa është duke i dhënë makinës me shpëjtësi marramendëse.

Krah Stresit është edhe reperi tjetër i njohur, Finem  dhe nga sa kemi kuptuar nga imazhet e publikuara mësohet se ata kanë qenë duke bërë xhirimet e klipit të ri.