Arta Nitaj është një ndër vajzat më të komentuara dhe më të ndjekura. Bukuroshja njihet për format e saj seksi dhe për pamjen provokuese, mirëpo nëj foto e Artës e publikuar ditën e djeshme ka bërë namin në rrjet.

Ajo shihet para operacioneve dhe duhet të themi që ndryshimi i saj krahasim me atë që është sot është tepër drastik.

Arta nuk reagoi rreth lajmeve të tilla, por postoi një fotografi ku bëri me dije se ka bërë një ndërhyrje në buzë dhe një tjetër ku tregon ndryshimin në vetull.


Kjo nuk është hera e parë që Arta nuk heziton që operacionet plastike të saj t’i bëjë publike.