Ajo ka dalë në ekran herët, ka një karrierë të gjatë televizive si dhe është një nënë e dy djemve.

Xhemi, jetën e saj familjare mundohet ta mbaj larg syrit të medias, madje fotot që mund të gjeni në Google për bashkëshortin e Xhemit janë të pakta, e megjithatë moderatorja i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit.

Në fotografinë e postuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, Shehu ka postuar një foto me të voglin e saj Gabriel ku ka marrë me mijëra like dhe kanë vërshuar koment.