Si në përralla/ Jennifer Lopez nxjerr në shitje shtëpinë luksoze për 7 milionë dollarë

Jennifer Lopez dhe partneri i saj kanë vendosur të nxjerrin në shitje shtëpinë e tyre luksoze në Malibu.

Çifti e bleu shtëpinë luksopze vëtëm një vit më parë, por zëra të shumta thonë se dyshja kanë vendosur ta shesin atë.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 4.400 metrash katrorë, e përbërë nga 5 dhoma gjumi e katër tualete. Ajo është nxjerrë në shitje për 7 milionë dollarë.

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet nga shtëpia luksoze.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTOGALERI TJERA

Foto/ Vjeshta në Tiranë

28/10/2020 - 16:49
Tirana me maska
22/10/2020 - 14:22