Shpërndante kokainë në Durrës, arrestohet 37 vjeçari

Shpërndante kokainë në Durrës, arrestohet 37 vjeçari

Një 37 vjeçar është arrestuar në Durrës pas dyshimeve se tregtonte lëndë narkotike.

Sipas informacioneve të policisë, 37 vjeçarit me iniciale E. Z., banues në Durrës, iu gjetën 9 doza me lëndë narkotike të dyshuar kokainë, gati për shitje.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprën penale "Prodhimi dhe shitja e narkotikëve".

EMISIONET