Këngëtarja bukuroshe, Albulena Ukaj, apo e njohur ndryshe për publikun si sozia e Tunës, ka dhënë së fundmi një intervistë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, ku ka zbuluar shumën e çmendur që ka fituar për një koncert.

Ester Bylyku: Cili është koncerti që ti ke fituar më shumë?

Albulena Ukaj: Ka qenë një koncert, i disa viteve mëparë, ku jam paguar 5 mijë euro. Ishte një mbrëmje e bukur, sepse u shpërndanë edhe çmime për të ftuarit, dhe të gjithë jemi argëtuar.