Gruaja zbulon tradhëtinë e burrit, shkon të lindë në spital, përballet me dashnoren shtatzën

Njw grua ka zbuluar tradhwtinw e bashkwshortit tw saj nw spitali pasi shkoi tw lindte. Aty gjeti edhe dashnoren e tw shoqit duke lindur. Tw dyja ndodheshin nw tw njwjtin repart. Njw nga gjinkologet ka filmuar momentin kur gruaja wshtw pwrballur me tw shoqin dhe kjo video po bwn xhiron e rrjetit.

“Kur nëna në prag të lindjes zbulon se dashnorja e të shoqit po lind në të njëjtin repart”, ka shkruar gjinekologia krahas videos.