Policia e Shijakut ndalon ditën e sotme shtetasit Alvaro Strefi.

Ai ishte shpallur në kërkim për veprën penale kanosje dhe armëmbajtje pa leje

Estrefi qëlloi me arme zjarri afër një hoteli në plazhin e Durrësit pak ditë më parë.