"Sherri mes Mato Lales dhe Noizy-t i sajuar për marketing", plas "bomba" në emisionin Expuls

"Sherri mes Mato Lales dhe Noizy-t i sajuar për marketing", plas

Reperi Blazer ka qenë një tjetër i ftuar në #EXPULS përballë gazetarit Ronaldo Sharka në ekranin gjeneralist të RTV Ora.

I pyetur se çfarë mendon për sherrin e bujshëm Mato Lalo, si një ish-anëtar i grupit OTR themeluar nga Noizy, Blazer tha: "As nuk me intereson fare! Më duket terësisht i sajuar për marketing"- u shpreh shkurtimisht ai duke zgjedhur të mos i japë shumë vëmendje.

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

https://youtu.be/WyNKbYrhU3g

EMISIONET