Rudina Dembacaj, aktorja dhe moderatorja e njohur e cila këtë periudhë është angazhuar në emisionin “2 Botë” që nis së shpejti në RTV Ora, ka zgjedhur të kaloj pak ditë me partnerin Mark Frroku jashtë Tiranes.

View this post on Instagram

Si t’jashtmit! ❣️ #rudinadembacaj #love

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on

Çifti ka zgjedhur Korçën si destinacion, ku Rudina ka zgjedhur që të ndajë disa foto me ndjekësit e saj në llogarinë e Instagram-it ku numëron 285 mijë ndjekës.

Në fotot e publikuara, Rudina ka treguar pytetjen që i bën çdo mëngjes Mark Frrokut: Unë çdo mëngjes kam të njëjtën pyetje: ‘Mark, si ka mundësi jam kaq e bukur?!’ Kush e gjen si përgjigjet ai?”- shkruan Rudina në fotot që kanë marrë me mijëra like.