Rita Ora provokuese "çmend" Instagramin!

Rita Ora provokuese "çmend" Instagramin!

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja shqiptare, Rita Ora publikoi këngën e saj më të fundit "Bang".

Ajo çfarë na bëri përshtypje ishte veshja e Ritës e cila u shfaq me veshje tradicionale të stiluara nga, Valdrin Sahiti.

Së fundmi këngëtarja ka tërhequr përsëri vëmendjen e ndjekësve dhe protaleve të huaja dhe shqipare.

Ajo ka publikuar në "Instagram" disa fotografi të tjera nga xhirimet e klipit ku shfaqet mjaft provokuese.

Kujtojmë se Rita është përballur me reagime të ashpra pasi theu rregullat anti-Covid, me festën e ditëlindjes së saj.

EMISIONET