Rita Ora i lë pak vend imagjinatës

Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë botërore, i la pak vend imagjinatës me tre foto të postuara në rrjetin e saj social Instagram.

Këngëtarja kishte një veshje të ngushtë të bardhë me tre vija shumëngjyrëshe poshtë mëngëve, një palë pantallona të zeza dhe disa bizhuteri prej ari.

Rita Ora, bashkëngjitur fotove, shkroi: “Në mes të takimeve online (zoom)..."

EMISIONET