Rita Ora fotografohet me të dashurin 10 vite më të madh

Kohët e fundit Rita Ora është përfolur për lidhjen e re të dashurisë me partnerin 10 vite më të madh Roman Gavras.

Ata janë fotografuar së fundmi nga paparacët dhe fotot i kanë nxjerrë mediat e huaja. Rita dhe 39-vjeçari po ktheheshin në shtëi nga festa e mikëshës së Ritës e cia festonte ditëlindjen.

Për më shumë ndiqni fotot:

EMISIONET