Rita Ora ekspozon format me bluzën seksi, e ëma i flet shqip: Hajde të ta qepë mami

Rita Ora së fundmi ka postuar një foto në “Instagram”, ku shihet e veshur e gjitha me të zeza pranë një arushi gjigand.

Ajo që bie më shumë në sy është bluza e saj seksi që i ekspozon format e saj më shumë sesa duhet.

Kjo gjë i ka bërë përshtypje dhe nënës së saj Vera e cila i ka bërë komentin tipik të gjysheve tona.

“Tu paska shkep bluza Rit, hajde ta qepe mami”, ka shkruar Vera në gjuhën shqipe.

EMISIONET