Rita Ora e dashuruar? Ja kush është 39-vjeçari që ia ka vjedhur zemrën

Sipas mediave të huaja, Rita Ora ka filluar një romancë të re. Së fundmi ajo është parë në shoqërinë e miqëve të saj dhe bashkë me ta ka qenë edhe i dashuri i saj i ri.

Në disa foto që po qarkullojnë nëpër rrjetet sociale, shihet Rita së bashku me të dashurin misterioz të cilët po ecnin pranë njëri-tjetrit, për t’ju bashkuar grupit të miqve.

Sipas “The Sun”, burime të afërta me këngëtaren, kanë treguar se ajo është në një lidhje dashurie shumë serioze me regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç.

EMISIONET